OVK - Ouders van Verongelukte Kinderen

Ouders van Verongelukte Kinderen (OVK) is een nationale lotgenotenvereniging van families van jonge verkeersslachtoffers.

OVK is een lotgenotenvereniging. Zij is opgericht door ouders die een kind verloren in het verkeer, omdat zij vinden dat het verlies van een kind in het verkeer vaak te weinig aandacht en respect krijgt van de buitenwereld. Het prioritaire doel van OVK is hulp en bijstand bieden aan de families van jonge verkeersslachtoffers.

De vereniging wil morele steun bieden aan de getroffen families d.m.v. contacten tussen ouders die hetzelfde meemaakten. OVK organiseert praatwandelingen, praatgroepen, twee keer per jaar een ontmoetingsweekend en een nationale ledendag. Voor kinderen en jongeren die een broer of zus verloren, heeft OVK een aparte brussenwerking. Daarnaast heeft OVK ook haar SAVE-project. OVK wil in dit kader mensen sensibiliseren en op hun verantwoordelijkheid wijzen wanneer ze zich in het verkeer begeven. Dit doen ze ondermeer door de SAVE-borden langs de weg en via het SAVE-charter voor weggebruikers en steden en gemeenten. Ook gaan lotgenoten die getuigen op scholen en bij de federale en lokale politie.

Leon Theodorstraat 85

1090 BRUSSEL (JETTE)

Tel: 02/427.75.00

Fax: 02/427.75.01

e-mail: info@ovk.be

Website: www.ovk.be

Afdelingen / Regionale contactpersonen

ANTWERPEN

Luc Deckers Driekoningenstraat 66 2600 ANTWERPEN

Tel: 0473/98.22.16 e-mail: lucdeckers53@gmail.com

Eveline Van Boom-Dhooghe Jezusstraat 14 2000 ANTWERPEN

Tel: 0473/48.14.90 e-mail: eveline.dhooghe@olviboom.be

Gerrit Vervoort en Liliane Baeyens R. Veremansstraat 11 2627 SCHELLE

Tel: 03/289.47.97 Tel: 0477/60.32.77 e-mail: Vervoort11@pandora.be

Hilde Claeyé Oranjemolenstraat 26 2300 TURNHOUT

Tel: 0494/45.13.97 e-mail: hildaclaeye@fulladsl.be

 

BRABANT(VLAAMS)

Marleen Smets Herseltsesteenweg 215 3200 AARSCHOT

Tel: 016/56.22.53 Bereikbaarheid: tussen 16u30 en 17u30 e-mail: marleen.smets4@pandora.be

Pascale Bauthier Averbeekstraat 28 bus 103 1745 OPWIJK

Tel: 0474/87.91.65 Bereikbaarheid: tussen 17 en 21 uur e-mail: pascale.bauthier@telenet.be

Annemie Hemelaers Gildenstraat 19 3110 ROTSELAAR

Tel: 016/58.05.39 e-mail: annemie.hemelaers@skynet.be

Willy Kerremans Papenboskant 33 1831 WOLVERTEM

Tel: 02/269.38.29 Tel: 0478/65.26.59 e-mail: willy@kerremans.be

 

LIMBURG

Maan Duipmans en Paula Reyners Hoekstraat 7 3950 BOCHOLT

Tel: 089/47.35.93 Tel: 0496/51.64.61 e-mail: herman.duipmans@pandora.be

Fons Vrolix en Mia Timperman Deken Dolstraat 53 3930 HAMONT-ACHEL

Tel: 011/44.63.16 Tel: 0472/94.17.46 e-mail: fons@vrolix.be

Jozeph Timmers en Maaike Gijsbrechts Knaepenstraat 13 3550 HEUSDEN

Tel: 011/42.46.17 Tel: 0478/26.90.15 e-mail: jozeph.timmers@telenet.be

Rudi Vanstiphout en Lut Lijnen Boogstraat 45 3530 HOUTHALEN

Tel: 011/52.42.29 e-mail: lut.lijnen@telenet.be

Gilbert Drabbe Kapelstraat 29 3720 KORTESSEM

Tel: 011/37.78.37 Tel: 0473/67.15.30 e-mail: gilbert.drabbe@euphonynet.be

Liliane Weltjens de Merodelaan 32 3620 LANAKEN

Tel: 0478/38.67.74 e-mail: lilianeweltjens@gmail.com

Marijke Bomans Kreemerstraat 68 3660 OPGLABBEEK

Tel: 089/85.85.08 e-mail: bomansmarijke@hotmail.com

 

OOST-VLAANDEREN

Paul Vande Walle Stationstraat 14 9690 KLUISBERGEN

Tel: 055/38.80.37 e-mail: paulvdw@skynet.be

Marijke Desmet Pontstraat 3 9681 MAARKEDAL

Tel: 055/21.73.23 e-mail: desmet.marijke@gmail.com

Luc Vancoillie en Rita Faems Passtraat 297 9100 SINT-NIKLAAS

Tel: 0486/66.82.07 e-mail: lucvancoillie297@telenet.be

Roger Huylebroeck Kerkwegel 17 9230 WETTEREN

Tel: 09/369.38.70 e-mail: huylebroeckroger@hotmail.com

 

WEST-VLAANDEREN

Bernard Berton Zuringweg 3 8791 BEVEREN-LEIE

Tel: 056/70.19.77 Tel: 0496/36.00.99 e-mail: bernard.berton@telenet.be

Ronny Kimpe Pieter Jan Renierstraat 16 8540 DEERLIJK

Tel: 056/72.78.58 e-mail: ronnykimpe@gmail.com

Ivan Tytgat Berkenstraat 23 8710 OOIGEM

Tel: 056/66.75.21 Tel: 0472/70.86.43 e-mail: ivan.tytgat@gmail.com

Maak ons bekend

Plaats een link naar onze website!

 

Hoe meer mensen over het bestaan van deze website weten, hoe meer personen ons kunnen vinden.

 

Heeft u een website, een  blog of andere social-media dan kan u helpen om ons bekender te maken, plaats een  linkje naar www.zelfhulpwijzer.be

 

We zijn u hiervoor zeer dankbaar!
Source: http://hartziekte.be/index.php/bijsluiters/voeding-en-vetten

Login

Twitter

Meest gelezen

Powerd by Pixelweb onderdeel van PeoplesProjects.