Zelfhulp Osteogenesis imperfecta vzw

De groep staat open voor mensen met OI en hun familie. Aanvankelijk werd als voornaamste doelstelling geformuleerd: het uitwisselen van ervaringen en het onderlinge contact met lotgenoten. Na enkele informele bijeenkomsten werd de nood aan medische informatie sterk aangevoeld. Daarom werd contact gezocht met een ziekenhuis waar een arts zich bereid verklaarde de nodige informatie bijeen te brengen en de mensen met OI op medisch gebied te adviseren.

De belangrijkste doelstellingen kunnen als volgt worden samengevat: - het bevorderen van contacten tussen mensen met OI en hun familie

- uitwisselen van ervaringen, emotionele steunverlening en vooral het stimuleren van onderzoek rond de medische kant van OI

- het bevorderen van maatschappelijke integratie van OI-patiënten en het, zo nodig, hulp bieden bij problemen

- het verzamelen van gegevens over OI-patiënten in België

- het samenstellen van een medische adviesraad voor OI

Er zijn meerdere contactnamiddagen per jaar, vaak met een gastspreker. Ook een familieweekend of een uitstap behoren tot de mogelijkheden.

De groep heeft een eigen ledenblad/infoblad 't Buitenbeentje (verschijnt jaarlijks) en verstrekt verdere informatie via folders, daarnaast publiceert de vereniging een eigen website.

Lien Roose Hoge Akker 22 8490 JABBEKE Tel: 050/81.32 10 GSM 0478 28 69 45

e-mail: lien.roose@zoi.be

Website: www.zoi.be

Afdelingen / Regionale contactpersonen

ANTWERPEN

Annemie Vander Kuylen Cyriel Buyssestraat 85 2020 ANTWERPEN

Tel: 0478/79.79.07 e-mail: annemie.vander.kuylen@zoi.be

Marleen Hendrickx Winkelomseheide 198 2440 GEEL

Tel: 014/58.67.63 e-mail: marleen.hendrickx@zoi.be

Gregoire Van den Bosch Ph. Spethstraat 88 2950 KAPELLEN

Tel: 03/664.99.80 e-mail: gregoire.van.den.bosch@zoi.be

BRABANT (VLAAMS)

Hilde Boyen Schoolstraat 3 3440 ZOUTLEEUW (BUDINGEN)

Tel: 011/58.23.48 e-mail: hilde.boyen@zoi.be

LIMBURG

Edith Janssen Broekkantstraat 10 3660 OPGLABBEEK

Tel: 089/85.73.43 e-mail: edith.janssen@zoi.be

OOST-VLAANDEREN

Filip De Gruytere Geuzestraat 46 9910 KNESSELARE

Tel: 09/374.39.74 e-mail: filip.de.gruytere@zoi.be

Annelies Martens Paardekerkhof 8 9990 MALDEGEM-DONK

Tel: 050/67.44.71 e-mail: annelies.martens@zoi.be

WEST-VLAANDEREN

Lien Roose Hoge Akker 22 8490 JABBEKE

Tel: 050/81.32.10 e-mail: lien.roose@zoi.be

 

Maak ons bekend

Plaats een link naar onze website!

 

Hoe meer mensen over het bestaan van deze website weten, hoe meer personen ons kunnen vinden.

 

Heeft u een website, een  blog of andere social-media dan kan u helpen om ons bekender te maken, plaats een  linkje naar www.zelfhulpwijzer.be

 

We zijn u hiervoor zeer dankbaar!
Source: http://hartziekte.be/index.php/bijsluiters/voeding-en-vetten

Login

Twitter

Meest gelezen

Powerd by Pixelweb onderdeel van PeoplesProjects.